La Liga, Copa di Italia dhe Wimbledon ekskluzivisht në Artmotion dhe Kujtesa (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

La Liga, Copa di Italia dhe Wimbledon ekskluzivisht në Artmotion dhe Kujtesa (VIDEO)

NULL NULL
1 year më parë
Kampionati më i ndjekur në botë, vjen ekskluzivisht në Artmotion dhe Kujtesa

Platforma televizive Artmotion ka fituar të drejtën ekskluzive të transmetimit të La Ligës, Copa di Italia si dhe Wimbledon.

Këto transmetime do të jenë në një formë të kompletuar, mes bashkëpunimit Kujtesa dhe Artmotion.

Kampionati më i ndjekur në botë, vjen ekskluzivisht në Artmotion dhe Kujtesa, si një dhuratë e çmuar për abonentët e vet.

Nga 2021 e deri në 2026 për pesë sezone rresht Artmotion dhe Kujtesa do të jenë adresat e vetme dhe ekskluzive të kampionatit më atraktiv në botën e futbollit, La Liga e cila do të deputojë këtë vjeshtë.

Me nënshkrimin e kontratës zyrtare në pesë vitet e ardhshme, Artmotion dhe Kujtesa, vulosin pozitën e tyre lider në tregun kosovar duke sjell tek ju ngjarjet më të rëndësishme në botë.

Krahas La Ligës, Artmotion po ashtu ka siguruar të drejtën e transmetimit për tre sezone të garës vjetore të kupës italiane në futboll Copa di Italia.

Gjithashtu turneu më i vjetër i tenisit në botë, që konsiderohet më prestigjiozi, Wimbledon do të transmetohet nga kjo verë, e deri më 2024.

Për më shumë detaje në adresimin më poshtë: