Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Adelina Ismaili deshmon sot kunder Sekiraqes

NULL NULL
27.04.2015 16:41

Këngëtarja e mirwnjohur, Adelina Ismaili, sot ka dëshmuar në rastin e Enver Sekiraqës, merr vesh Koha.net

Sekiraqa po gjykohet për nxitje të vrasjes së policit Triumf Riza.

Mediat e kishin tw ndaluar qw tw pwrcillnin gjykimin.

Ismaili është dëshmitare e prokurorisë, e cila pretendon se Sekiraqa kishte kërkuar 9000 euro haraç nga këngëtarja.

Për këtë rast, në muajin janar kishte dëshmuar edhe Mona Ismaili, nëna e Adelinës.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme