Guri i madh e shtyp makinën e një burri pak çaste pasi ai doli nga ajo - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Guri i madh e shtyp makinën e një burri pak çaste pasi ai doli nga ajo

NULL NULL
13.01.2023 01:27

Një burrë nga Kalifornia e ShBA-së tha se një telefonatë e shtyu atë të dilte nga makina e tij e parkuar vetëm pak çaste para se ajo të shtypej nga një gur i madh.

Mauricio Henao tha se ishte parkuar jashtë shtëpisë së tij në anë të një kodre, kur doli nga makina e tij për t’iu përgjigjur një telefonate nga e dashura e tij, e cila i kërkoi të merrte diçka nga shtëpia.

“Dëgjova përplasje të forta. Vrapova dhe pashë makinën time të shtypur”, tha Henao për KTLA-TV, transmeton Klan Kosova.

Guri 1.2 metra ra mbi çatinë e makinës së Henaos, duke u zhytur brenda.

“Xhamat e përparme janë të gjitha të thyera dhe korniza e makinës është plotësisht e përdredhur”, shtoi ai.

Mbetjet e rrëshqitjes së shkëmbit u shpërndanë në katër korsi trafiku, duke dëmtuar të paktën një makinë tjetër të parkuar.