Përplaset me pemën autobusi me 50 turistë nga Kosova në Vlorë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përplaset me pemën autobusi me 50 turistë nga Kosova në Vlorë

NULL NULL
1 month më parë

Autobusi me rreth 50 turistë kosovarë ka qenë duke hyrë në qytetin e Vlorës dhe pikërisht në zonën e  quajtur “Uji i Ftohtë” tek “ Rrapi” teksa është shkëmbyer me një betonier, është përplasur  me një pemë.

Autobusi është përplasur më pemën e rrapit e cila degët e saj i ka në rrugë.

Ndërkohë që ka dëme materiale tek pjesa e xhamit të parmë te autobusit, dhe pritet që të vijë një vinç për ta spostuar./tch/