21:45, 18 Korrik 2018

Bimët e zakonshme aromatike të cilat i përdorim në kuzhinë mund të shndërrohen në një çaj detoksifikues, të mirë, aromatik dhe bimor.

Thjesht vendosni një lugë çaji rozmarine, një trumzë, dhe një gjethe borzilok për ti zier sëbashku duke përfituar një lëng energjik, i dobishëm për pastrimin e mëlçisë dhe i dobishëm për stimulimin e sistemit imunitar, i cili është ende duke luftuar me sëmundjet e fund të dimrit, transmeton Klan Kosova.

Ju nevojitet:

Çaj rozmarine

Trumzë

Gjethe borziloku