Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

A lejohet seksi oral në Islam? (VIDEO)

NULL NULL
23.06.2016 14:08

Në Kosovë, ka disa hoxhallarë të cilët përgjigjen në pyetjet e qytetarëve në lidhje me çështje të ndryshme e që kanë të bëjnë me fenë islame.

Një nga këto pyetje që i është parashtruar hoxhës, Enis Rama ka të bëjë me seksin oral, nëse ai është i ndaluar apo i lejueshëm në Islam, transmeton Klan Kosova.

Përgjigjen e gjeni në videon e mëposhtme:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.