Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rice e kupton presionin e pagesës për të

NULL NULL
nga Shpend Spahija 21.11.2023 11:37

Declan Rice ka folur për pagesën e lartë që kreu Arsenal tek West Ham United këtë verë, për t’i siguruar shërbimet e tij, shkruan gazetari Fabrizio Romano.

“116 milionë euro, janë shumë para. E kuptoj presion që mund të vie me këtë shumë. Dua ta shpaguaj Arsenalin për këtë. Ata kanë investuar shumë para në mua.”, tha Rice.

Rice këtë sezon ka regjistruar 18 ndeshje në të gjitha garat, duke shënuar 2 gola dhe 2 asiste.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.