21:00, 16 Maj 2019

Reperi i njohur kosovar, Lyrical Son dhe këngëtarja Kida, do të publikojnë bashkëpunimin e tyre më të ri.

Kjo këngë quhet “Deja Vu” dhe akoma nuk dihet dita dhe koha kur do të publikohet, njofton Klan Kosova.

Lajmin për realizimin e këtij dueti e bëri të ditur Kida me anë të disa publikimeve në rrjetin social Instagram.

Konkurs Pune

Lexo më shumë