Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Krerët e shtetit bëjnë homazhe në Kompleksin Memorial në Prekaz

NULL NULL
17.02.2023 10:48

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, kryeministri Albin Kurti dhe kryeparlamentari Glauk Konjufca kanë bërë sot homazhe në Kompleksin Memorial në Prekaz, me ç’rast vendosën dhe kurora lulesh pranë varreve të familjes Jashari.

Krerët e shtetit që sot mbush 14 vjet pavarësi, aty ishin të shoqëruar edhe nga presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, i cili po qëndron në vizitë në vendin tonë.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.
*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.