Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ja dhe malin çikës”, Vedati komenton deklaratën e Mbresës (VIDEO)

NULL NULL
14.03.2023 01:37

Vedati i ka thënë Mbresës pas darkës së finalistëve se i ka dhënë shumë motiv Julianës, kur ka thënë se dëshiron që ajo ta fitojë Big Brother Vip Kosova.

“Ke duke ja dhënë malin çikës, kur i dhe me tërë këtë kauzë e meriton me fitu, nëse unë nuk e fitoj”, ka thënë Vedati.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.