Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ia goditi dorën dhe telefonin djaloshit autik, Ronaldo merr vërejtje nga policia

NULL NULL
17.08.2022 16:42

Cristiano Ronaldo ka marrë një vërejtje nga policia për përplasjen në dysheme të telefonit të një djali autik, pas ndeshjes ku Manchester United humbi nga Evertoni sezonin e kaluar.

Ronaldo u pa duke ia goditur dorën 14-vjeçarit Jacob Harding, duke dëmtuar edhe telefonin e tij.

Ronaldo i kërkoi falje më pas djaloshit, por u intervistua nga policia në lidhje me sulmin, raporton DailyMail, transmeton Klankosova.tv.

Mësohet se Ronaldo ka pranuar të paguajë dëmshpërblim për fëmijën.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.