Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Era “shkel” botën në fillim të 2020-ës (FOTO)

NULL NULL
10.07.2019 20:10

Duket se fillimi i 2020-ës do të jetë shumë “busy” për Era Istrefin.

Tashmë ajo është duke u bërë gati për turin e saj ndërkombëtar, njofton Klan Kosova.

Madje tashmë janë publikuar edhe data kur Era do të këndojë në Paris, Londër, Las Vegas, New York… etj.

Ndryshe këngëtarja së fundmi ka publikuar dy bashkëpunime, një me reperin rus dhe këngën me motrën e saj Norën.

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.