Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Dashuri pëllumbash! (FOTO)

NULL NULL
28.08.2023 23:47

Pëllumbat konsiderohen zakonisht simbole paqeje.

Kjo sepse ata posedojnë energji qetësuese, që përfaqëson një bazë për një lidhje paqësore.

Por, një moment të ngrohtë dashurie mes dy pëllumbash, ka kapur në Kamenicë, fotografi i njohur, Arian Mavriqi.

Aty njëri pëllumb shihet të ndante një puthje!

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme