Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Blero mallëngjen banorët teksa këndon (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 10:48
blero

Blero e ka kënduar hitin e tij në mesin e banorëve të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Teksa ai po këndonte live “Fotografia”, banorët janë mallëngjyer, njofton Klankosova.tv.

Ndiqni videon e mëposhtme.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.