Bie telefoni, Xhuli merr dhuratë për 8 Mars nga nëna e saj (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bie telefoni, Xhuli merr dhuratë për 8 Mars nga nëna e saj (VIDEO)

NULL NULL
09.03.2023 01:52

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli është surprizuar nga nëna e saj me rastin e festës së 8 Marsit.

Ajo ka pranuar një letër të shkruar nga e ëma dhe një buqetë me lule, e mungesë nuk shënuan as emocionet e shumta.

Por, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.