Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Alba dhe Azemi sërish afër, tentojnë të flasin e të sqarohen (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 14:49

Alba dhe Azemi mbrëmë kanë qëndruar me njëri-tjetrin.

Ata kanë folur për shumë gjëra dhe janë sqaruar bashkë, si dhe kanë qëndruar shumë afër njëri-tjetrit.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.