Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Yllin nuk e zë gjumi, ngritët nga shtrati dhe ndezë një cigare në oborr (VIDEO)

NULL NULL
04.12.2023 02:00

Ylli është shfaqur në një gjendje jo të mirë emocionale.

Pasi ai u shtri në shtrat që të fle gjumë, ai u zgjua dhe doli në oborr ku ndezi cigare.

E gjithë kjo vjen pas situatës së fundit që ai pati me Santianën në Prime-in e fundit.

Për të parë më shumë, klikoni në videon më poshtë:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.