Vdes një burrë në Prishtinë, hetohet vdekja e tij - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vdes një burrë në Prishtinë, hetohet vdekja e tij

NULL NULL
06.04.2023 09:39
shiriti i policise

Gjatë ditës së djeshme një burrë është gjetur pa shenja jetë në Prishtinë.

Vdekja e tij është konstatuar nga ekipi mjekësor teksa policia ka nisur hetimet për vdekjen, njofton Klankosova.tv.

“Prishtinë 05.04.2023 – 06:45. Është raportuar se viktima mashkull kosovar, është gjetur pa shenja jete nga ankuesja femër kosovare. Ekipi mjekësor kanë konstatuar vdekje e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.