Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Tahiri-Avdylit: Reagim për keqardhje

NULL NULL
02.06.2023 17:17
Besnik Tahiri

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Besnik Tahiri, i ka reaguar deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Haxhi Avdyli, i cili i pyeti si subjekt politik nëse janë në koordinim me presidentin serb Aleksandar Vucciq për mocionin e mosbesimit ndaj qeverisë.

“Reagim për keqardhje dhe i shthurur”, është shprehur Tahiri, njofton KlanKosova.tv.

“Shprehët emocion pa argument dhe u munduat që dështimet t’i ktheni në një adresë, që është betejë e humbur. Haxhiu dhe ‘haxhiut’ tjerë betejën me Ramush Haradinajn e kanë të humbur”, ka shtuar ai.

Avdyli, AAK-së për mocionin: A jeni në koordinim me Vuçiqin dhe Radojiçiqin?

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.