Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Avdyli, AAK-së për mocionin: A jeni në koordinim me Vuçiqin dhe Radojiçiqin?

NULL NULL
02.06.2023 17:08
Haxhi Avdyli

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosjes, Haxhi Avdyli, ka shtruar pyetje drejt Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës për idenë e tyre që ndaj Qeverisë Kurti të thirret mocioni i mosbesimit.

“A e keni kontaktuar Listën Serbe dhe shefin e tyre Vuçiqin. Vuçiq e ka ushtrinë në kufi, tanket në kufi. A keni biseduar për t’ia bërë qejfin? Me kë keni kontaktuar, me Vuçiqin apo Radojiçiqin për mocionin sepse pa ta nuk mund ta bëni”, është shprehur Avdyli në foltoren e kuvendit, njofton KlanKosova.tv.

“Vazhdimisht jeni në koordinim me ta. Për pushtet e rrezikoni shtetin”, ka vazhduar ai.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.