Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Skenë e pabesueshme në Botërorin e femrave, basketbollistet e Malit rrihen mes vete (VIDEO)

NULL NULL
26.09.2022 11:17

Në Botërorin e basketbollit në konkurrencën e femrave ka ndodhur një skenë e pabesueshme.

Incidenti ndodhi pas ndeshjes mes Serbisë dhe Malit, në Botërorin që po mbahet në Australi, transmeton Klankosova.tv.

Ndeshjen e fitoi Serbia, por shfaqja kryesore ishte pas lojës, pasi dy basketbolliste të Malit u përfshinë në një rrahje, teksa kamera kapi incidentin, përderisa po xhironte intervistën e një basketbollisteje serbe.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.