Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nervozohet Kaderi me banorët: Mos m’i prekni gjërat personale (VIDEO)

NULL NULL
06.12.2023 00:49

Kaderi është acaruar me veprimet e banorëve të tjerë karshi saj.

Ajo është nervozuar pasi i ka akuzuar ata se ia kanë prekur gjësendet e saja në dhomën e gjumit.

“Gjërat personale të askutj nuk preken Vëllai i Madh”, ka thënë Kaderi./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.