Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mirdoni dhe Ardi e pyesin për puthjen e parë, Blerando: Nuk kam puthur kurrë një shqiptare (VIDEO)

NULL NULL
10.12.2023 23:58

Mirdoni dhe Ardi e kanë pyetur Blerandon rreth puthjes së tij të parë.

Ai befasoi me përgjigje duke thënë se asnjëherë s’e ka puthur një vajzë shqiptare.

“Unë kurrë nuk e kam puthë ndonjë shqiptare. Këtë e konstatova një ditë, se kurrë s’e kam pasur ndonjë lidhje me ndonjë shqiptare”, tha Blerando, njofton Klankosova.tv.

Për të parë më shumë detaje rreth kësaj bisede mes Mirdonit, Ardit dhe Blerandos, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.