Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ledri Vula e publikon këngën “Përshëndetje Hejter” (VIDEO)

NULL NULL
16.04.2023 14:27
Ledri Vula

Reperi Ledri Vula e ka publikuar projektin e tij muzikor më të ri.

Kënga që erdhi nga Ledri për adhuruesit e tij dhe publikun shqiptar quhet “Përshëndetje Hejter”.

Muzika e këngës është punuar nga LIS, ndërsa teksti nga vet reperi.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.