Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Abazoviq thotë se Demarkacioni ka marrë fund (VIDEO)

NULL NULL
10.05.2022 20:39

Kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviq ka thënë që çshtja e Demarkacioni ka marrë fund.

Kështu i është përgjigjur Abazoviq në një intervistë ekskluzive në Rubikon në Klan Kosova, kërkesës së kryeministrit Albin Kurti lidhur me shqyrtimin e demarkacionit.

“Në këtë moment nuk e shoh atë mundësi, as dikush në Mal të Zi atë nuk e trajton si problem. Për Mal të Zi, ajo është çështje e mbyllur në momentin kur është nënshkruar”, ka thënë ai.

Intervistën ekskluzive dhe të parën për mediat shqiptare të kryeministrit të Malit të Zi, Dritan Abazoviq, mund ta ndiqni në “Rubikon” të Klan Kosovës me fillim nga ora 20:45.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.