17:02, 12 Korrik 2018

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar një takim pune me Kryetarin e Listës Serbe,  Goran Rakiq dhe nënkryetarin e këtij subjekti Milan Radojçiq, njofton Klan Kosova.

Ne këtë takim u diskutua për situatën e përgjithshme në vend, njofton zyra e kryeministrit.

Theks të veçantë, sipas njoftimit të kryeministrisë, i është dhënë aspektit të sigurisë si dhe zhvillimit ekonomik e social.

klankosova.tv