Fifi tregon se pse nuk ia la djalit të saj emrin që gjithmonë donte - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Fifi tregon se pse nuk ia la djalit të saj emrin që gjithmonë donte

NULL NULL
04.05.2023 13:08
Fifi

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur si “Fifi” para disa ditësh është bërë nënë herë të parë.

Fifi e ka sjell në jetë djalin e saj, Theo Mal.

Ajo e ka zhvilluar një bisedë interesante me fansat e saj.

Këngëtarja zbuloi se pse nuk ia ka vënë djalit emrin që gjithmonë e donte.

Këngëtarja tha se kur i lindi djali, asaj nuk i vinte që ta therristë me emrin Gegë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

FIFI Insta, djali emri, Photo Credits: Instagram