Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Delegacion i lartë i shqiptarëve nga Maqedonia e Veriut viziton sot Comoditën

NULL NULL
02.09.2023 08:42

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti, sot do të vizitojë fabrikën “Comodita” në Gjakovë.

Pjesë e kësaj vizite pritet të jenë edhe kryetari i Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi, Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi, Ministri i Finansave, Fatmir Besimi, Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Jeton Shaqiri, Ministri i Jashtëm, Bujar Osmani, si dhe shefi i grupit parlamentar, Arbër Ademi.

Vizita pritet që të zhvillohet me fillim nga ora 13:00.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.