Bernard Berisha publikon foto me liderin çeçen (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Bernard Berisha publikon foto me liderin çeçen (FOTO)

NULL NULL
05/08/2022

Sulmuesi i kombëtares së Kosovës, Bernard Berisha ka publikuar foto me liderin çeçen Ramzan Kadyrov.

Berisha me anë të një storie në rrjetin social Facebook, ka ndarë dy fotografi, një me Kadyrovin dhe tjetrën me drejtorin gjeneral të klubit Magomed Daudov, transmeton Klankosova.tv.

Ndryshe, Berisha është futbollist i ekipit çeçen, që garon në elitën e futbollit rus, Akhmat Grozny.

Ai me Groznyn, ka zhvilluar 125 paraqitje, derisa ka shënuar 16 gola dhe ka asistuar 14 të tjerë.