Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Banorët e luajnë një lojë që ua kujtoi fëmijërinë (VIDEO)

NULL NULL
04.12.2023 01:05

Banorët e Big Brother VIP Kosova 2 kanë shijuar një lojë që ua ka kujtuar fëmijërinë.

Loja i argëtoi të gjithë banorët e po ashtu ngjalli edhe të qeshura mes tyre, njofton Klankosova.tv.

Për të parë më shumë detaje nga kjo lojë, klikoni në videon më poshtë:

Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com

  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.