Ballkani shkon në pushim me epërsi prej dy golash ndaj Klasvik (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ballkani shkon në pushim me epërsi prej dy golash ndaj Klasvik (VIDEO)

NULL NULL
04/08/2022

Ballkani ka shkuar në pushim në epërsi prej 2:0 kundër ekipit KI Klasvik

Golin e epërsisë e realizoi Nazmi Gripshi që shënoi një gol të bukur me kokë në minutën e 30-të pas një superasistimi të Dellovës.

Suharekasit vazhduan presionin dhe shënuan edhe golin e dytë në minutën e 41-të.

Ermal Krasniqi mori një top të mirë në krahun e djathtë për të pasuar të Meriton Korenica i cili porsa lirohet nga mbrojtja shënon një gol të bukur.