Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Arrestohet serbi në Merdar, sulmoi policin pasi s’iu bind urdhrave

NULL NULL
23.04.2022 09:01

Një shtetas i Serbisë është arrestuar në pikëkalimin kufitar në Merdar.

Policia bën të ditur se i njëjti nuk ka respektuar urdhrat e zyrtarëve të tyre dhe më pas ka sulmuar një polic, transmeton Klankosova.tv.

“Viktima ka pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raportin  24 orësh të policisë.

Më tej, policia bën të ditur se me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.