Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

A do ta fshijë tash modelja ruse tatuazhin me fytyrën e Don Xhonit? (FOTO)

NULL NULL
05.04.2022 12:41

Don Xhoni dhe modelja ruse, Ariana Lirey, nuk janë më bashkë pasi i kanë dhënë fund romancës.

Por çka do të ndodhë tash me fytyrën e reperit në trupin e modeles?

Kohë më parë ajo vendosi që ta përjetësonte fytyrën e të dashurit të saj në një pjesë të trupit, tatuazh ky i cili tash mund të mos ketë më kuptim.

Për këtë art, reperi e pati falënderuar edhe publikisht modelen, tani ish të dashurën, njofton Klankosova.tv.

Më poshtë mund ta shihni postimin.

Modelja ruse bën tato fytyrën e Don Xhonit

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.