Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

84 raste aktive me COVID-19

NULL NULL
10.04.2023 07:35

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës në përditësimin e fundit lidhur me COVID-19, ka njoftuar se kanë realizuar 41 testime, prej të cilave katër raste janë konfirmuar pozitiv me COVID-19.

Sipas institutit, nuk janë konfirmuar raste të vdekjes, derisa janë shëruar 12 persona.

20 persona janë të hospitalizuar. Kurse, gjithsej rastet aktive në vendin tonë janë 84.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme