Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zyrtare: Isco transferohet te Sevilla

NULL NULL
07.08.2022 12:44

Sevilla ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me Iscon, për ta transferuar si lojtar të lirë.

Isco do të nënshkruajë kontratë dyvjeçare, që do ta mbajë atë deri në vitin 2024 në Sevilla.

Ai do t’u nënshtrohet testeve mjekësore gjatë ditës së hënë, transmeton Klankosova.tv.

Spanjolli do t’i bashkohet Sevillas falë Julen Lopeteguit, i cili e donte prej kohësh.

Isco u largua nga Real Madridi, si lojtarë i lirë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.