Zona B: Fatmir Limaj (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zona B: Fatmir Limaj (VIDEO)

NULL NULL
19/03/2018

Në edicionin e sontëm të emisioni Zona B, i ftuar është kryetari i NISMA, Fatmir Limaj.

A po bëhet realitet plani i Limajt për demarkacionin?

Çfarë pritet të ndodhë nesër në parlament?

Kush do të jetë ai deputet që e bën demarkacionin të kalojë?

Cilët janë hapat që do të ndjek qeveria, në rast se kalon marrëveshja për kufirin me Malin e Zi?

Kur do të mund të udhëtojnë kosovarët pa viza?

A është gati qeveria për një rezultat negativ rreth votimit të demarkacionit, të martën?

Përgjigjet në këto dhe shumë pyetje tjera i jep zëvendëskryeministri Fatmir Limaj, në Zona B.

Ndiqeni, në Klan Kosova, sonte nga ora 21:00!