Zjarrfikësit shpëtojnë një qen në Lumbardh të Prizrenit (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zjarrfikësit shpëtojnë një qen në Lumbardh të Prizrenit (VIDEO)

NULL NULL
1 month më parë

Ky është momenti kur zjarrfikësit shpëtojnë një qen i cili ka rënë në Lumbard të Prizrenit.

Në pamjet që shihni më poshtë, zjarrfikësit vendosin shkallët për të shkuar tek qeni dhe për ta nxjerr nga aty, njofton Klankosova.tv.