Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zelensky: Veprimet kundërofensive janë duke u zhvilluar

NULL NULL
10.06.2023 16:20
Volodymyr Zelensky
Volodymyr Zelensky

Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky ka konfirmuar se në Ukrainë po zhvillohen operacione kundërsulmuese si dhe ato mbrojtëse.

Por, Zelensky nuk ka treguar se në çfarë faze të kundërofensivës janë, shkruan Sky News, transmeton Klankosova.tv.

Zelensky ka në një konferencë për lajme në Kiev refuzoi t’u përgjigjej komenteve të presidentit rus, Vladimir Putin se Ukraina kishte filluar kundërofensivën.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.