Zelensky: Situata nuk ka ndryshuar në vijën e frontit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zelensky: Situata nuk ka ndryshuar në vijën e frontit

NULL NULL
21.02.2023 23:09

Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky është shprehur forcat e vendit të tij po mbajnë vijën pavarësisht betejave të ashpra.

Volodymyr Zelensky pranoi presionin mbi forcat e vijës së parë, por tha se situata nuk ka ndryshuar, raporton Sky News, transmeton Klankosova.tv.

“Për ne është e rëndësishme ta mbrojmë atë, por jo me çdo çmim dhe jo të gjithë të vdesin”, tha ai.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.