Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zakone të këqija që i marrim nga fëmijëria

NULL NULL
13.01.2020 18:05

Fëmijët zakonisht nuk janë të vetëdijshëm për shëndetin, transmeton Klan Kosova.

Pavarësisht se sa të shëndetshëm na pëlqen të mendojmë që janë, nuk ka dyshim që ata që nga fëmijëria marrin disa zakone të këqija të cilat i mbesin derisa të rriten.

Shikoni disa nga këto zakone të cilat mbesin deri në rini tek disa fëmijë:

Flenë me dritën e ndezur

Little Boy Sleeping with the Lights On Childhood Habits that Affect Adult Health

Fusin gishtat në hundë

Little Girl Picking Her Nose Childhood Habits That Affect Adult Health

Mbajnë çantën e rëndë ne shpinë

Child Carrying a Heavy Backpack Childhood Habits that Affect Health

Shikojnë shumë televizion

Little Girl Watching Television Childhood Habits That Affect Health

Fusin gishtin në gojë

Little Boy Sucking Thumb Childhood Habits That Affect Health

Hanë thonjtë

african american girl with glasses and overalls nervously bites nails, bad childhood habit

Pinë shumë lëngje

Girl Drinking a Juice Box Childhood Habits that Affect Health

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.