Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

​Ylli i Napolit kërcënon Milanit: Shihemi në “Armando Maradona”

NULL NULL
13.04.2023 00:29
Di Lorenzo

Milani e ka fituar ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Kampionëve kundër Napolit me rezultat 1-0 në “San Siro” duke lënë kështu gjithçka të hapur për ndeshjen kthyese në “Diego Armando Maradona”.

Ylli i Napolit Di Lorenzo është i bindur se skuadra e tij mund ta përmbys rezultatin në ndeshjen kthyese.

“Sigurisht që të luajmë këtu pa sulmuesin Osimhen nuk është e lehtë, por edhe me Elmasin kemi krijuar shumë raste”.

“Ne jemi një skuadër cilësore, për të kaluar duhet të fitosh në shtëpi, le të shpresojmë që të ketë një atmosferë të mirë atje, si gjithmonë këtë vit”, tha Di Lorenzo.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.