Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ylli debaton me Bleron: Kur ke pasur sukses në muzikë? (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 10:25

Ylli dhe Blero kanë debatuar pak gjatë darkës pas mbrëmjes Prime.

Ylli ka pyetur këngëtarin se kur sipas tij ka pasur sukses në muzikë, pasi këngëtari i ka thënë atij se “është kamarier dhe s’di gjë”, njofton Klankosova.tv.

Blero ia tregoi vitin kur karriera e tij ka qenë në majë, por Ylli nuk u pajtua pasi sipas këtij të fundit, artistë me suksese janë Geti, Flori, Labi dhe të tjerë.

Ndiqni debatin mes tyre.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.