Xhuli kaplohet nga lotët: Vedati të kërkojë falje ose nuk mund jetoj nën një çati me të (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli kaplohet nga lotët: Vedati të kërkojë falje ose nuk mund jetoj nën një çati me të (VIDEO)

NULL NULL
03.03.2023 23:14

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli ka shpërthyer në lot gjatë mbrëmjes së sotme Prime, pasi nisi tema e “Komandantes së Dubait”, një nofkë me të cilën atë e etiketoi Vedati në darkën e të nominuarve.

Xhuli ia ka përmendur Vedatin edhe videon e famshme të tij dedikuar pikërisht fenomenit famëkeq “Dubait”, derisa ka kërkuar nga ai falje publike.

Xhuli ishte sa e ashpër, aq edhe sensitive derisa po zhvillonte përplasjen e saj me Vedatin.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.