Xhuli gatuan fli me saçin që e mori dhuratë nga Atdheu (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Xhuli gatuan fli me saçin që e mori dhuratë nga Atdheu (VIDEO)

NULL NULL
15.02.2023 21:41

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli gjatë mbrëmjes së sotme ka gatuar fli për konkurrentët e shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

Madje, flinë ajo e ka përgatitur pikërisht me saçin që e mori si dhuratë për ditën e “Shën Valentinit” nga Atdheu, me të cilin kishte përjetuar një njohje përgjatë aventurës së përbashkët televizive.

Por, për ta parë Xhulin duke gatuar fli si dhe për t’i dëgjuar bisedat e saj me Dafinën të bëra në kuzhinën e shtëpisë – ndiqeni, videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.