Vriten 9 persona në Teksas - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vriten 9 persona në Teksas

NULL NULL
18/05/2015

Nëntë persona janë vrarë dhe 18 të tjerë janë plagosur gjatë mbrëmjes së të dielës të shtënave ndërmjet grupeve rivale të motoçiklistëve që ndodhën në qytetin Vako të shtetit amerikan, Teksas.

Policia amerikane tha se të gjithë viktimat ishin pjesëtarë të bandave të motoçiklistëve.