Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vivien bënë veprim të çuditshëm, i ulet në prehër ‘Spiderman-it’ (VIDEO)

NULL NULL
02.02.2023 00:30

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Vivien ka nisur që të zbulojë të vërtetën e ‘Spiderman-it’, duke u siguruar në vetvete se në rrobat e tij fshihet Getinjo.

Pasi që gjatë ditës, ajo i ka nuhatur erën e parfumit dhe i ka dhënë kritikat e famshme për ecjen në mënyrë të kërrusur, në mbrëmje ajo ka bërë edhe një veprim tjetër interesant.

Vivien i është ulur në prehër ‘Spidermanit’, teksa ka pirë cigare dhe ka biseduar me banorët e tjerë.

Gjithsesi, për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.