Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vetëvrasje në Prizren

NULL NULL
09.05.2015 22:32

Një person ka humbur jetën, pasi u hodh nga banesa në katin e pestë në Prizren.

Ngjarja ka ndodhur  mesnatën e djeshme.

Viktima është i nacionalitetit turk.

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës në Prizren, Hazir Berisha ka konfirmuar për “PrizrenPress” rastin tragjik të vetëvrasjes.

“Ngjarja tragjike ka ndodhur rreth orës 1:00 të natës”.

Sipas Berishës viktima është i moshës së re.

“Ende nuk dihen rrethanat e vetëvrasjes”, thotë Berisha.

Trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme