Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vesën e merr malli të ngasë, Blerando: Kam mendu që ke shofer personal (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 15:04

Vesa u ka thënë banorëve se do ishte interesante nëse Vëllai i Madh do t’u jepte për sfidë vozitjen e veturave.

“Po të ishte garë e veturave unë do të fitoja menjëherë”, ka thënë Vesa.

Pas kësaj deklarate reagoi Blerando, i cili tha: “A nuk ke shofer personal? Kam menduar se ke shofer personel, ti nuk je të vozitësh vet”./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.