Veseli kritikon Hotin, por s'i vë vija të kuqe (VIDEO)

Veseli kritikon Hotin, por s’i vë vija të kuqe (VIDEO)

NULL NULL
4 javë më parë

Fjalë të mira dhe falënderimi për Avdullah Hotin dhe Qeverinë e tij nuk pati kryetari i PDK-së, Kadri Veseli.

Megjithatë, shtoi se nuk ka vija të kuqe për bashkëpunim me asnjë parti politike, njofton Klan Kosova.

Kronikë nga Rilind Matoshi