Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Vedati thotë se “Ferizaj është ekonomia e dytë më e madhe pas Prishtinës” (VIDEO)

NULL NULL
09.03.2023 19:11

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Vedati në një bisedë që kishte me Mbresën, Brunon dhe Gresën, ka folur rreth ekonomisë së qytetit të Ferizajt.

Kësisoj, aktori ka thënë se kur në pyetje vihet ekonomia, Ferizaj është qyteti i parë që pozicionohet në listë pas kryeqytetit të Kosovës, Prishtinës.

“Ferizaj është ekonomia e dytë pas Prishtinës. Vetëm babë e nënë s’mund t’i gjesh aty, nuk ka prodhim ose send që nuk e ka”, ka thënë ai pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.